Active Language Learning
1989 kurulan Active Language Learning, arkadaş canlısı sıcak atmosferiyle yüksek kalitede bir eğitim sunar. Active Language Learning’ de müşteri odaklı ve kişiye özel yaklaşım sunmaktadır. Merkezi, Mellifont, dönemsel iki yapının internetin bulunduğu modern ek binayla birbirine bağlanmasında oluşur. Öğretmenler öğrencilerin ihtiyaçları, amaçları ve ilgilerine odaklıdır. Yıl boyunca ve yaz döneminde, ülke genelinde, yetişkinlere ve çocuklara eğitim sunan birkaç merkezimi bulunmaktadır. Hostel, hotel ve aile yanı konaklama seçenekleridir.

 

Alpha College of English
Alpha College, 1989’da kuruldu. EAQUALS ve IALC üyesidir. Yetişkinler için yıl boyunca kaliteli dil programları ve çocuklar için yazın Dublin şehrinin yakınlarında ikamet olanağı olan ya da olmayan programlar sunar.  Genel İngilizce sınıflarında, başlangıçtan ileri seviyeye kadar bütün seviyelerde ders verilir ve dersler 20, 25 ve 30 saatlik olarak düzenlenir. Genel İş İngilizcesi, Yönetici İngilizce Programı, Sınavlara Hazırlık Sınıfları, Akademik İngilizce, Yurtdışı Öğretmen Programları sunulan programlardandır. Ayrıca çocuklar ve gençler için iki farklı yaz okulu ile hizmet vermektedir.

 

Atlas Language School
Altas Language School, motive eden ve arkadaş canlısı bir ortamda, uzman bir öğrenme deneyimi yaşatır. Konum olarak, merkeze kısa bir yürüme mesafesindedir. Okul, büyük aydınlık sınıflardan, bilgisayar bölümünden, kütüphaneden, öğrencilerin odalarından ve kafeteryadan oluşur. Yıl boyunca yetişkinlere, profesyonel, genel ve sınavlara hazırlık kursları sunar. Çocuklar; her Temmuz ve Ağustosta Rathmines merkezimizde yaz programı sunulur. Grup ve birebir olarak başlangıçtan ileri seviyeye kadar Genel İngilizce kursları mevcuttur. Öğretmenler, engin tecrübeleriyle İngilizce öğretmektedirler.

 

Centre of English Studies
1979’da kurulan CES, şehrin merkezinde, bütün mağazalar, restoranlar ve kültür merkezleriyle çevrilidir.  25 sınıf, iki büyük multimedya merkezi, dinleme aktivite (listening) merkezi, kütüphane ve çatı bahçeleri vardır. Bütün öğretmenler, TEFL deneyimiyle yüksek kalitedeki üniversitelerden mezundur. Bireysel ve grup derslerini yıl boyunca düzenlenir ve çocuklar için Uluslararası Junior Yaz Okulu düzenlenir. CES olarak IELTS sınav merkezidir.

 

DCU Language Services
Dublin City University (DCU) Language Services, DCU kampüsünde İngiliz Dili Öğretme Merkezindedir. Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Sınıfları, Öğretmen Geliştirme ve Akademik Yıl Programları olarak geniş bir alanda İngilizce kus programları mevcuttur. Bunlara ek olarak Junior Yaz Programı da düzenlemektedir. Öğrenciler, üniversite kütüphanesi, restoran, öğrenci merkezi ve spor merkezini (ücretli) içeren kampüste, mükemmel olanakları bulunan bir fakülteye sahiptir. Ücretsiz wifi ve internet olanağı bulunur. Yıl boyunca aile yanı konaklama olanağı bulur ve yaz aylarında kampüste bulunan yurtlarda konaklama olanağı vardır.

 

Dublin School of English
1968 yılında kurulan Dublin School of English, Eğitim Bölümü tarafından tanınmakta ve İrlanda’nın başta gelen İngilizce dil okullarından biridir. Yeni modern kampüsü, Dublin merkezinde yer alır. Liffey Nehri’ne bakan okul ünlü Clarence Otel’in yanında bulunur. Yaz aylarında, şehri dışında bulunan okulumuz ve merkezdeki okulumuz, ikisi birden kullanılmaktadır. Listemizde yer alan fiyatımız aktivite programımızda yer alan turlar (giriş ücretleri de dâhil olmak üzere), ders kitapları gibi her şeyi içermektedir.

 

Delfin English School
Delfin English School, Dublin’in merkezinde bulunur. Rekabetçi fiyatlarda, harika yerli öğretmenlerle akşam ve gün içerisinde Sınav Hazırlık Kursları, İş İngilizcesi, Genel İngilizce içeren geniş bir İngilizce dil kurslarımızı öneririz. Okul, merkezi, modern ve aydınlık sınıflarıyla geniş güzel Georgian yapısında hizmet vermektedir. Mükemmel bir öğrenci dinlenme alanı, kütüphanesi ve ücretsiz internet olanağı bulunur. Atmosferi ve tecrübeli öğretmenlerle Delfin en iyisini sunmaktadır.

 

Dorset College
1983 yılında kurulan Dorset College, Dublin’in merkezine konumlanmış olan dil okulu, iyi bir eğitim olanağı sağlar. Dublin merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir. Yetişkinler için geniş bir alanda yüksek kalitede İngilizce programları sunar. Junior programında gruplar kısa süreli kalırlar. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık Programları, Öğretmenler için Yabancı Öğretmen Konuşma Programı ve Irish Üniversitesi için Uluslararası Hazırlık Programı kursları bulunur.

 

Dublin International Foundation College
1999 yılında Dublin International Foundation College, İrlanda ve UK üniversitelerde okumak isteyenler için yabancı öğrenciler için programlar verilir. Geçmiş yıllarda, DIFC ile 1000 üzerinde öğrenci İrlanda ve UK’de bulunan 30 üniversiteye ve enstitüye yerleşti. Kolej, NCUK Grup ve üniversitesi tarafından resmi onaylıdır. NCUK Medikal Kuruluşu kursu 2005’de RCSI ve 2011 St Georges University of London tarafından tıp girişi onaylanmıştır. DIFC, 8000 öğrenci ve kampüs konaklamasıyla Griffith Kampüsündedir. IELST kursları, Temel İngilizce Kursları kampüste yer alır.

 

Eden College
Eden College, yetişkinler için Dublin’in merkezinde yıl boyun devam eden kaliteli dil eğitimi sunar. Kampüs, 60’ın üzerinde sınıf, 6 tane son teknoloji ile donatılmış bilgisayar laboratuvarı, wifi, özel kütüphane sahiptir. Öğrencilerin internette sörf yaptığı, bilardo ve arkadaşlarınızla dinlenebileceği bir eğlence ve dinlenme alanına da sahiptir. Eden College, ACELS ve FETAC tarafından onaylıdır. Öğretmenler, İngilizce öğretmede engin tecrübeye sahiptir.

 

EF International Language Centres
EF, dünyadaki en büyük ve en eski dil okullarından biridir ve 40 yılın üzerinde tecrübesiyle mükemmelliği sahiptir. Yüksek kalitede yetenekli ve tecrübeli eğitim kadrosu, samimi ve özel yönetici takımı, kendi müfredatı ve bilgisayar laboratuvar bulunmaktadır. Öğrencilere, yabancı dil bilgi ve becerinizi geliştirme ve ilerletme garanti ediyor. Uzun süredir geliştirdiği politikalar doğrultusunda, öğrencilerin değerlendirmeleriyle, memnuniyet oranı yüksek olmasıyla kurumun verimliliği kanıtlanmıştır.

 

ELTA (English Language Tutorial Academy)
ELTA üç ana alanda uzmanlaşmıştır:

SPOKEN ENGLISH: Callan Metoduyla çalışılır.

IELTS Preparation: IELTS sınıflarında sabah ve akşam sınıfları olarak ders verilir. Öğrencilere üç ay aralıklarla deneme (gerçekçi) sınavları uygulanır.

TESOL: Bu kurs, ana dili İngilizce olmayan kişilere ya da İngilizce öğretmeni olmak isteyenler yöneliktir. Teorik ve pratik eğitimle çocuklara öğretmeye yönelik olarak hazırlanır. Kurs sonunda Cambridge TKT sınavı uygulanır.

 

Emerald Cultural Institute
Emerald Cultural Institute, 25 yıllık tecrübesiyle kaliteli dil eğitimi ve uluslararası öğrencilere profesyonel geliştirme programı sunar. İrlanda Eğitim Bölümü tarafından onaylıdır ve IALC üyesidir. Yoğun ve genel İngilizce, İş ve Uzmanlık İngilizce Programı, Sınavlara Hazırlık, Öğretmen Eğitimi ve Karışık/eLearning Programlarını sunar. Yaz programı olarak uygulanan Junior programı, çoklu aktivite programıdır. AC Milan Kampı, Leinster Rugby Kampı, İngilizce Artı Tenis, At Biniciliği ve Golf programlarını içerir. Aile yanı konaklama, yurt konaklama uygulanır.

 

English in Dublin
1996 yılında kurulan English in Dublin, tarihi Georgian Dublin bulunur. Rekabetçi fiyatları sunarken yüksek kalitesi ile ün kazanmıştır. Sunduğu kaliteli eğitimiyle dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilere faydalı olmaktadır. Başlangıçtan ileri seviyeye kadar Genel İngilizce kursu, İş İngilizcesi kursu sunmaktayız. IELTS, Cambridge, Trinity, London Chamber ve İrlandaca TIE sınavları yapılmaktadır. Ticaret üzerine yönetim, pazarlama, uluslararası ticaret gibi kurslar da vermektedir. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak esnek kurs programları bulunur.

 

English Language Academy
English Language Academy (ELA), ACELS tarafından onaylıdır ve Eğitim Bölümüne kayıtlıdır. Aydınlık, fiziksel engelliler için girişi uygun olan modern binasıyla Dublin’in merkezinde yer alır. Bütün öğretmenlerimizin ana dili İngilizcedir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, IELTS, FCE ve CAE Sınavlarına Hazırlık Programları bulunur. FETAC tarafından da onaylı olan okulda, İşletme, Turizm ve Seyahat ve Hemşirelik üzerine eğitimler sunulur.

 

Grafton College
Grafton College of Management Sciences, bir dil öğrenmek isteyeceğiniz, diploma ya da derece kazanabileceğiniz, kariyerinizi geliştirebileceğiniz, öğrenmekten keyif alacağınız bir yerdir. Dublin şehir merkezinde olan okul, çeşitli programlar sunmaktadır. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık Programları ve Yaz Okulları eğitimlerini sunulmaktadır. Yüksek kalitede ve tecrübeli öğretmenlerimizle ve küçük ve samimi İngilizce dil bölümümüzle düzenli olarak dilinizi geliştireceğinizi garanti ediyor. Uygun ücreti ve yüksek kalitedeki eğitimi sunmaktadır.

 

Griffith Institute of Language
Griffith Institute of Language (GIL), Griffith College Dublin (GCD) kampüsünün merkezinde yer alır. GCD, 1974 yılında kurulmuş ve uluslararası olarak 74 ülkeden 1000 öğrenci, yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak 8000’in üzerinde öğrenciye üniversite-kolej seviyesinde eğitim veren İrlanda’daki en büyük kurumudur. İrlanda Hükümeti’nden onaylı olan kurum, lisans ve yüksek lisans derecelerinde kursları ve Ticaret, Hukuk, Bilişim, Medya ve Dizayn disiplinlerine eğitim vermeye odaklıdır. GIL, genel ve sınav odaklı İngilizce hazırlık programı hem de özel kurslarıyla özel ve grup dersleriyle eğitim programlarında çeşitlilik sunar.

 

The Horner School of English
The Horner School of English, Dublin şehir merkezinde bulunan bir aile tarafından idare edilmektedir. Okul, 17 modern sınıfı, bir kafeterya, şehir bahçesi, bilgisayar odası, kütüphane ve wifi olanakları bulunmaktadır. Yıl boyunca geniş bir yelpazede kurs çeşitliliği sunar. Konaklamada; özel yurt, apartlar, aile yanı konaklama ve yaz üniversitesinde özel banyolu yurt imkanları bulunmaktadır. Bütün sınıflar uluslararası öğrencilerin bir arada bulunduğu küçük gruplardan 5 seviyede oluşur. Okul, at arabasıyla tur, kültürel ziyaretler ve akşam yapılan sosyal aktiviteler gibi dün boyu süren sosyal programları da içerir. Aktiviteler yıl boyunca devam eder.

 

Infinity Business College
Infinity Business College, Dublin’in merkezinde yer alır. Başlıca turistik yerler ve önemli mağazalara kolaylıkla ulaşılan ve eşsiz İrlanda kültürü ve sosyal hayatına yakından tanımaya olanak sağlar. Infinity Business College İngilizce kursu; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Orta Seviye İngilizce, İleri İngilizce ve Sınav Hazırlık kursunu içerir. Kapsamlı kütüphanesi, öğrenci odaları, son teknolojiyle donatılmış bilgisayar odası ve ücretsiz wifi hizmetleri bulunmaktadır. Aile yanı ve üniversite yurt konaklamaları seçenekleri vardır.

 

iStudy International
iStudy International, 2001 yılından beri dünyanın her tarafından gelen öğrencilere İngilizce dil eğitimi ve High School programı sunar. Öğretmenler ve çalışanlar genç, istekli ve samimidir. Aydınlık, renkli, canlı ve insanı motive eden bir ortamda çalışma imkânı sunan okul, şehir merkezindedir. iStudy International’da öğrencilere yıl boyunca; öğrenci partileri, yetenek yarışmaları, sanat ve el sanatları, fotoğraf yarışmaları, uluslararası yemek sunumları gibi etkinliklerle benzersiz bir öğrenci topluluğu oluşturulmaktadır. Böylece günlük yaşantıda İngilizce dili tecrübesi edinerek mükemmel bir uluslararası atmosfer sunar.

 

The International School of English
The International School of English’de 1997’den beri Active English olarak öğrencilere, İrlanda insanının samimiyeti ve sıcaklığını hissedebileceğiniz Lucan’da, bir köy ortamında yer almaktadır. Küçük sınıflar oluşan mükemmel bir öğretim veya yüksek Cambridge sınavlarını hazırlanma olanağı sunar. Öğrenciler eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenme olanağına sahiptirler. İş İngilizcesi programıyla kurumsal müşteri tabanında bulunan HP, Intel, IBM ve Glenoyal Hotel kuruluşlarla dikkat çekmektedir. Öğrencilere (Visa, Junior Summer, Business Executive ve Pre-university) alışveriş merkezlerine yakın, otobüs durağına yakın ve kırsal alanda, Lucan’da sıcak bir ailenin yanında konaklama olanağı sunar.

 

The Irish College of English
Irish College of English, Dublin’deki iki önemli tercih edilen İngilizce dil okulunu yönetir. 1992’de kurulan okul, yüksek kalitedeki dil eğitim programlarında yıllarca edinmiş olduğu tecrübesini sunmaktadır. Yıl boyunca çocuklar ve yetişkinler için özel ve grup derslerinde hizmet vermektedir. Dublin havaalanına yakın olan okulumuzun şehre ulaşımı da kolaydır. Öğrencilere küçük bir yerleşme ortamında, benzersiz bir yaşam deneyimiyle birlikte başkente çok kolay ulaşım olanağı okul tarafından sunulmaktadır. Okula yürüme mesafesinde aile yanı konaklaması bulunmaktadır. Dönüşlerde kaliteli servis olanağı bulunmaktadır.

 

 

Kaplan International Colleges, Dublin
40 yılın üzerinde bulunan öğretme tecrübesiyle ve dünya çapında bulunan dil okulları bulunan Kaplan International College, bir bölümü de Dublin’de bulunur. Önceden, Kaplan Aspect olarak, Our Dublin okulu ile samimi ve gurur duyulan müşteri servisiyle hizmet vermektedir. Okul 10 tane aydınlık ferah sınıfı, sosyal alanı ve son teknolojiye uygun donatılmış multimedya merkezi bulunmaktadır. Kaplan’ın benzersiz online çalışma programı öğrenciler tarafından ilgi çekmektedir. Ayrıca genel, iş ve akademik İngilizce programlarıyla ücretsiz iş temelli öğrenme programını sunmaktadır. Okul, şehir merkezinde yer alır. Yurt konaklaması yürüme mesafesindedir.

 

Kenilworth Language Institute
Kenilworth Language Institute, küçük, samimi atmosferiyle yaşanılası bir okuldur. Dublin merkezine yakın mesafededir. Uluslararası öğrenci toplantıları ve birlikte çalışma çapraz kültür ortamıyla yüksek kalitede İngilizce programları sunarlar. Öğrenciler uluslararası sınavlar için ya da diğer dil becerilerini geliştirmek için çalışma olanağı tanınır. Sınıf ortamının dışında eğlenceli ortamlarda İngilizcenizi geliştirmek için geziler ve etkinlikler düzenlemektedir.

 

Language in Dublin
Language in Dublin’nin görevi stressiz bir ortamda, zevkle ve unutulmaz deneyimlerle dil eğitimi vermektir. Dil temel yararının insanları bir araya getiren ve iletişim kurmalarını sağlamasıdır. Öğretmenler ve öğrencilerle seviyeli ve saygılı bir eğitimle görevini yerine getirmektir.

 

Linguaviva Centre Limited
İrlanda’nın en saygın ve köklü okullarından biri olan Linguaviva olarak, çeşitli milletlerden oluşan kusursuz ekibe sahiptir. Dublin’de Georgian’da bulunan merkezde öğrencilere, sıcak ve samimi bir ortamıyla en iyi düzeyde eğitim almaktalar. Öğretmen eğitimi ve sınavlara hazırlık kursları da sunmaktadır. Dikkatle seçilmiş ailelerin yanında tek kişilik oda da konaklama imkânının yanı sıra yıl boyunca öğrenci yurdunda da kalabilirsiniz. Okulun hemen dışında bulunan otobüs durağıyla ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Okul, Dublin City Centre’da “Kaliteli İngilizce” üyesidir. Kaliteli hizmeti, rekabetçi fiyatları ve müşterimize gösterdiği özeni garanti ediyor.

 

London College Dublin
London College Dublin, Dublin’in kültürel merkezinde yer alır. Okulda Genel İngilizce, Akıcı Konuşma, Sınavlara Hazırlık Programı (Cambridge ve IELTS), İş İngilizcesi ve Özel Nitelikli dersler verilir. Bütün çalışanlarıyla dil eğitiminde profesyonelliğini ve yüksek kalitedeki hizmeti garanti ediyor. Öğrencilerin okula iletişimi önceliklidir ve danışmanlar öğrencilere her konu destek olup eğitimin her aşamasında onlarla ilgilenmektedirler. Hedefi, öğrencilerin her birine ayrı ayrı yardım ederek İngilizce konuşma düzeylerini en üst seviyeye taşımaktır.

 

MLI International Schools
MLI International Schools, İrlanda’da junior konutlu yaz programı sunumunda liderdir. Dublin’de beş merkezde ve ülke genelinde sekiz merkezde, çeşitli ülkelerden gelen öğrencilere Junior konutlu yaz programı ve aile yanı konaklamayla geniş bir yelpaze sunar.  Cork, Galway, Limerick ve Tralee merkezlerdendir. Bütün öğrencilerimiz için, öğrenmenin yanı sıra spor ve sosyal programlar bir arada en iyi şekilde sunulmaktadır. Geziler, MLI kurslarında önemli yer tutar ve İrlanda ‘da ilgi uyandıran tarihi ve kültürel yerlere gezi imkânı sunar.

 

Swan Training Institute
1988 yılında kurulan Swan Training Institute, kaliteli İngilizce eğitimi sunmak hedeflemektedir. Okul, Dublin’de en iyi mağazaların, restoranların ve merak uyandıran turistik merkezlerle çevrilidir.  Staj, Çalışma Tecrübesi, Avrupa projelerinden dil bilimi kursu ve uzmanlaştığı sınav yerleştirmeleri ile geniş bir alan sunmaktadır. Tüm dünyada tanına ve ilgi gören Mini-stay programıyla Genel İngilizce ve kültürel programları bir arada sunmaktadır.

 

UCD Applied Language Centre
 UCD, İrlanda’nın en büyük ve en önemli üniversitesidir. The UCD Applied Language Centre, genel İngilizce kursları, EAP ve öğretmen için İngilizce eğitimi sunar. Öğrencilere özel olarak çeşitli modern eğitim malzemelerini kullanma olanağı ve Self Access Centre ile ortak alanda çeşitli olanaklar sunmaktadır. Bilgisayar laboratuvarında internet erişimi sağlar. Sosyal ve serbest zaman programlarını da organize eder. Konaklamamız yüksek kalitededir. Kampüsteki yurtta ya da İrlandalı aile yanında konaklama olarak düzenlenmektedir.

 

U Learn
 U Learn Dil Okulu, Dublin’in merkezinde orta seviyeli bir aile işletmesidir. 1988’den beri İngilizce öğretmektedir. Kişisel konforu ve rahat ortamıyla İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olur. Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık, İşe Yerleştirme, Yurtdışından gelen öğretmenler için Eğitim Programı, Yönetim İngilizcesi öğrencilere sunulan U Learn eğitim programlarıdır. Bütün seviyelerde özel, grup ve junior programlarında dersler verilir. Öğrencilere, şehir merkezinde apartman dairesinde, aile yanında ya da öğrenci yurdunda kalma olanağı da sunar.

 

English Language Ireland
 2000 yılında kurulan English Language Ireland, müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yenilenip, tecrübe kazanarak, kaliteli programlar sunan okul, bir aile işletmesidir. Okul, yetişkinlere ve çocuklara yönelik farklı içerikli programlar sunmaktadır. 2011 yılında yeni programları olan Aile Programı, Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi ve Profesyonel Sporcu Programları bulunmaktadır.

 

Clare Language Centre
Ortaçağ özgü şirin bir kent olan Ennis’de bulunan Clare Language Centre, tüm yıl boyunca yetişkinler için grup ya da özel ders olarak İngilizce kursu sunmaktadır. Sınıflarda en fazla 8 öğrenci bulunur ve grup ya da özel derslerde ödedikleri paranın karşılığını fazlasıyla alırlar. IELTS ve Cambridge Sınavları için olan Sınav Kursu yılda üç defa açılmaktadır. Temmuz ayında, gençler için spor aktiviteleri ve etkinliklerden oluşan İngilizce kurs düzenlenmektedir. Ağustos ayında, anne-babalar ve 5 ile 15 yaş aralığındaki çocuklarına yönelik olan Aile Programı düzenlenmektedir.

 

ACET / Cork Language Centre International
ACET, 37 yıllık deneyimiyle İrlanda’da yabancılara İngilizce öğretmekteki liderliği ile ün kazanmıştır. Cork şehrinin tarihi merkezinde, 1792 yılına tarihlenen 18.yy’la özgü iki zarif yapıda; wireless internet ve modern teknolojiyle donatılmış 24 sınıf, kafeteryası ve büyük teraslı bahçesiyle hizmet verir. Rekabetçi fiyatlarımızla müşterilerimize yüksek kalitede hizmetler sağlamaktan dolayı gurur duymaktadır. Eğitim ve yönetim kadrosu, cana yakın bir karşılamayı ve okulda bulunduğunuz sürece memnuniyetinizi garanti eder. Her öğrenciye, ayrı ayrı gösterdiği dikkat ve özenle gurur duymaktadır.

 

Atlantic School of English and Active Leisure
Atlantic S.E.A.L, büyüleyici Batı Cork’da, Antik Okyanusu kıyısında bulunan Schull köy limanının yakınına konumlanmıştır. Yıl boyunca merkezde yetişkinler için; uzmanlığı olan Genel/Yönetici & Uzman İş İngilizcesi birebir ve mikro grup adını verdiği ve ortalama 4 kişiden oluşan sınıflara ders vermektedir. Kır yerleşmesinde programınızın boş zamanlarında heyecanlı ve ilham verici aktivitelere katılabilirsiniz. Junior Programlarımız özel düzenleme ile Paskalya ve Yaz tatili boyunca yapılmaktadır. Aile Programları, size özel bir tatil zamanıdır. Şimdi 3 ile 8 yaş arası çocuklarınız için bile eğlenceli yaz kampı bulunmaktadır. Uzmanlığı olan birinci sınıf İngilizce ve Yelkenli Programı ve İngilizce Öğretmeni Eğitme Merkezi (English Teacher Training Centre)programları da bulunmaktadır.

 

Cork English College
Cork English College, uzman kadrosuyla küçük sınıflar olarak hizmet veren 35 yıllık bir aile işletmesidir.  Yetişkinler ve gençler için iki ana merkezi ile hizmet vermektedir. CEC sınav merkezi olarak da hizmet vermektedir. Kaliteli dil eğitiminin yanı sıra çeşitli eğlenceli programlarıyla da dikkat çekmektedir. Golf, binicilik ve yelkenli gibi etkinliklerle dil eğitimini birleştirmiş olduğu programları ile 10 ila 17 yaş arasındaki öğrencilere de hizmet vermektedir. Okul, yabancılara için mükemmel dil eğitimi gerçekleştirmektedir.

 

University College Cork Language Centre
University College CorkLanguage Centre, İngilizce öğrenilecek mükemmel bir yerdir. Yıl boyunca yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak çeşitlilikte İngilizce öğrenme olanağı sunar. Grup ve bireysel dersler düzenler. Muhteşem fakültesi bulunan kampüsüyle şehir merkezine yürüme mesafededir. Eğitim görevlileri, son derece kaliteli ve tecrübelidir. Merkez aynı zamanda Cambridge ve IELTS sınavlarını uygulandığı sınav merkezidir. CELTA ve DELTA öğretmen eğitimi, yetişkinler ve çocuklar (grup oluşturulursa)İngilizce eğitimi verir. 2010’da yayınlanan Lonely Planet kitabında Cork, ziyaret edilecek ilk 10 şehir arasında yer almaktadır ve University College Cork hakkında bilgilere de yer verilmiştir.

 

Foyle International
İngilizce dil sektöründeki 20. yılını kutlayan Foyle International, özel dil ve mesleki eğitim veren bir kurumdur. Batı Avrupa’nın en müthiş manzarasına sahip olan Kuzey İrlanda’da Derry şehrinde bulunur. Lonely Planet kitabında oylarla gidilecek ilk 10 yer arasında bulunan Derry, 2013’de kültür şehri olarak seçilmiştir. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen öğrencileri cezbeden bir şehirdir. Foyle International, tüm tecrübesini öğrencilerine sunamaya odaklıdır. Yüksek kalitedeki eğitimi ve İrlanda insanının cana yakınlığı ve kültürünü tanıyanlar asla unutmazlar, bu nedenle çok sayıdaki eski öğrencisi yıllar sonra tekrar gelmektedir.

 

Donegal Language School
1989’da kurulan Donegal Language School, İrlanda’nın batı kıyısında kaliteli İngilizce sunmasıyla ünlenmiştir. Junior ve yetişkin kursları Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık, İngilizce ve Sörf, At Biniciliği ve İngilizce, Doğa Yürüyüşü ve İngilizce ve Çoklu Aktivite programları gibi geniş bir yelpaze sunmaktadır. Bütün öğrenciler sıcak ve samimi bir ortam sunan aile işletmesidir. MEI, ACELS ve yabancılara için İngilizce dil eğitiminde the Department of Skills tarafından onaylıdır.

 

Bridge Mills Galway Language Centre
Aile işletmesi olan Bridge Mills Galway Language Centre, yıl boyunca yetişkinler (16+) için İngilizce kursu verilmektedir.  1987 yılında öğretmenler tarafından kurulan okul, Galway şehrinin merkezinde yer alır. Kıdemli öğretmen takımıyla en fazla 10 kişilik sınıfta eğitim alacaksınız. Uluslararası öğrencilerle sosyal etkinliklerde yer alabilirsiniz. Canlı ve dostane ortamda sınavlarınıza hazırlanabilirsiniz ya da kişisel veya profesyonel olarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Okul; Authorised Cambridge, TIE ve TOEIC sınavlarının uygulandığı sınav merkezidir.

 

Galway Cultural Institute
Galway Culteural Institute’yü tercih edin ve unutulmaz bir tecrübeye hazır olun. Burayı eviniz gibi arayacaksınız. Ömür boyu sürecek dostluklar ve gelecek başarılarınız için ihtiyacınız olan akıcı İngilizce konuşacaksınız.  1989’da kurulan GCI, bütün öğrencilere İngilizce dil programları sağlar. İleri seviye sunduğu imkanları,  yenilikçi dil öğretim, benzersiz öğrenci desteği ve sınav sonuçlarınızdaki başarılarımızla gurur duymaktadır.

 

The Asana School of English
Asana, İrlanda’nın güney batısında, Cahersiveen’de yer alan bir aile işletmesidir. Asana’da en iyi şekilde öğretmek için bütün eğitim yöntemleri kullanılmaktadır ve kendilerini ifade etmeleri yoluyla gelişme göstermektedirler. Dil ve kültür; müzik, dans, tarih, edebiyat ve tiyatro yoluyla birbirine benzemektedir. Cahersiveen, muhteşem dağları, sahili ve doğa manzarasıyla, ünlüdür ve bot gezisi programımızla, macera yürüyüşü ve arkeolojik keşifte en iyisidir. Kurs müdürümüz Adi ve Colm, ziyaretiniz boyunca tüm personelin sizi memnun edeceğini garanti eder.

 

Celtic School of English
İrlanda’da en önemli gezilecek yerlerden birinde yer alan Celtic School of English, her öğrenciye benzersiz bir deneyim yaşatır. Uluslararası aile olarak görmek isteği öğrencilere, küçük gruplardan oluşan sınıflarda ders öncesinde veya sonrasında ilgi ve özen gösterilmektedir. Yüksek standartlarda kurs olanağı sağlar. Genel İngilizce ve özel nitelikli uzmanlık kursları vardır. Yetişkinler için sosyal takvim ve Çocuk Etkinlikleri & Kültür programları öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşir.

 

Limerick Language Centre
İrlanda’nın batı kıyısına konumlanan Limerick, samimi bir öğrenim sunar. İrlanda’nın üçüncü büyük şehridir. Öğrencilerin mutlu olmasını sağlayacak kadar yeterli büyüklükte ve evlerinde hissetmelerini sağlayacak kadar yeterli küçüklüktedir. Okul sevimli bir Georgian yapısında yer alır ve alışveriş alanına 3 dakika uzaklıktadır. Orta ölçekli bir okul ve her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenmektedirler.

 

University of Limerick Language Centre
The Language Centre, genç, canlı ve uluslararası odaklı bir üniversitedir. İrlanda’nın en uzun nehir kıyısında yer alan Limerick şehrinin dışında, 133 hektarlık bir park alanına konumlanmıştır. Cambridge Sınav Merkezi olan ofisiyle profesyonel ve samimi bir ortam sunuyor. Uzman öğretmenleri, son teknolojiyle donatılmış okul, zengin dinlenme ve eğlence imkânlarıyla birinci sınıf spor etkinlikleri sunmaktadır. Aile yanı ve kampüste öğrenci köyü konaklama imkânları bulunmaktadır. Shannon Uluslararası Havalimanına kolay ulaşım olanağı vardır.

 

Edgewater College
Özel İngiliz Dili, Havacılık İngilizcesi ve İş/Ticaret koleji olarak İrlanda’nın kuzey doğusunda Drogheda şehrinde yer almaktadır. Bir yabancı dil olarak İngilizce öğretiminde Eğitim Bölümüne kayıtlıdır. Edgewater College olarak Genel İngilizce, Havacılık İngilizcesi, ESP ve İş İngilizcesi kurslarıyla geniş bir alanda eğitim vermektedir. Grup, bireysel, yetişkin ve çocuk/genç sınıflarımız bulunmaktadır. 20 yılın üzerinde uluslararası eğitim tecrübesi, akademik kadrosuyla, kapsamlı ve çeşitli yerel/uluslararası iş yerlerinde edineceğiniz iş tecrübesiyle akıcı ve doğal bir şekilde İngilizce konuşma olanağına sahip olacağınızı garanti ediyor.

 

Waterford English Language Centres
Waterford English Language Centres, Waterford şehrinde yer alan öğrenci odaklı bir aile işletmesidir. Yıl boyunca çocuk/genç ve yetişkinler için genel ve akademik kurs seçenekleri bulunmaktadır. Junior Summer School, birinci sınıf imkanlar ve rakipsiz sosyal programlar sunmaktadır. Sınavlara hazırlık sınıfları ve Ortaokul/Lise Akademik programları da vermektedir. WELC olarak; İngilizce öğretme tecrübesi, İrlanda misafirperverliği ve sıcak güney batı kültür değerlerimizle sunmaktadır.

 

The Slaney Language Centre
Slaney Language Centre, profesyonel ve yetişkin dil öğretiminde kaliteli dersleri dünyaya sunmaktadır. Her öğrenciye özenli yaklaşabileceği nitelikte küçük bir okuldur. En fazla 8 kişiden oluşan sınıflarıyla özel ders niteliğinde eğitim vermekten dolayı gurur duymaktadır. Slaney Language Centre’da Slaney Nehri ve doğa harikası manzarasına sahip beş aydınlık ve ferah sınıfları, öğretmen ve öğrencilerin dinlenebileceği ve ders aralarında sohbet edebilecekleri ortak alanı, etüt oda bulunmaktadır.

 

ATC Language & Travel
ATC, Dublin’in güneyinde bulunan Bray’da, deniz kıyısında yer alır. Yetişkinler ve gençler için yıl boyunca 20 modern sınıfıyla eğitim sunmaktadır. Bunlara ek olarak bir öğrenci kütüphanesi, dinleme odası, öğrenci merkezi ve bilgisayar odası bulunmaktadır. Aile yanı konaklama, ATC’ye ait apart konaklama ve yürüme mesafesinde özel yurt konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Ülke genelinde 11 merkezde, İrlanda’da bulunan Junior yaz konaklama programları içinde en kapsamlı programlardan birini de sunmaktadır. Büyüleyici ve samimi bir ortamda İngilizce bilginizi geliştirmeye yardımcı olmaktır.

 

Language & Business College Ireland
Language & Business College Ireland, güvenli, samimi ve profesyonel bir ortamda İngilizce eğitim sunmaktadır. Bray şehrinin merkezine konumlanmış olan merkez, postane, kütüphane, süper market, yerel alışveriş mağazaları ve bankalar kolay ulaşmanın konforunu sunar. Okulun yanımızda bulunan hostel öğrenciler için konaklama seçeneğidir. Aile yanı konaklama seçeneği de bulunmaktadır. Öğrenciler sabah, öğleden sonra ve akşam sınıflarına katılabilmektedir. Okul, öğrencilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel yapıdadır. The Departman of Education & Science ve City & Guilds ve ACELS’den onaylıdır. Hastane, Otel Yönetimi ve Ticaret kurslarını sunmaktadır.

 

PACE Language Institute
1990 yılında kurulan PACE, özel nitelikli organizasyonu ICAL üyesidir. Dublin’e yakın olan ve doğa manzarasıyla ünlü Bray şehrindedir. Yıl boyunca yetişkinler ve sınavlara hazırlık kursları sunmaktadır. Bray’da yer alan ve yaz döneminde hizmet eden Junior merkezi de bulunmaktadır. Yıl boyunca genellikle geziler ve etkinliklerle birleştirilmiş junior programı da sunmaktadır. Takip eden akademik başarılarıyla PACE’de en kaliteli akademik çalışanlar, öğretim kaynakları ve öğrenciler için hizmetiyle öğretim ortamı sağlamaya gayret etmektedir. PACE olarak farklı konaklama seçenekleri ve rugby, tiyatro, at biniciliği ve golf gibi pek çok dil etkinliği sunmaktadır.